van de gemeente

Overzicht sportaanbieders

Sport ABC!

Ontdek de diversiteit van sport. In het sport ABC presenteren we alle takken van sport!

Zoek op alfabet

Of bekijk het Overzicht

Nog geen keuze kunnen maken?
Doe de sportkeuzewijzer.nl

Vul jouw sportwensen in en ontvang een bericht wanneer je sportwens wordt georganiseerd .

Overzicht sport en bewegen in de buurt

Klik op de naam van de aanbieder voor meer informatie. Staat er geen aanbieder achter de door jou gewenste tak van sport? Dan wordt die sport waarschijnlijk niet in de buurt aangeboden. Je kan dan altijd nog even een zoekmachine raadplegen. Tip: voeg de sport die je wilt doen toe als 'sportwens' op je profielpagina. Je krijgt dan automatisch een e-mail of push bericht op de Sportpas App wanneer de sport als kennismakingsactiviteit wordt aangeboden.

 = Sportaanbieder heeft een Sportpas account
 = Sportaanbieder heeft geen Sportpas account en zal (nog) geen kennismakingsaanbod plaatsen op deze site

Sport Aanbieder(s)
schaatsen IJsvereniging Zoetermeer (YVZ) AIJV AIJV Amersfoortse IJsvereniging Combinatiefunctionaris Lange Lijnen De IJsster Sneek District Hoekse Waard KNSB District Sassenheim KNSB (schaatsen) DVIJC Gooise Hardrijders Vereniging HCA / hardrijders club Amsterdam IJs en Inline-SkateClub IJs- en schaatstrainingsclub DSO IJs- en Skeelerclub Lindenoord Ijsbaan De Westfries IJsclub Haarlem / Winterkoninkje IJsclub Nova Zembla Spaarndam IJsvereniging Doetinchem '96 IJVL Aangepast Sporten jongerenwerk Harlingen Schaats- en Skeelervereniging De IJsster Schaatschool zoetermeer Schaatsen Schaatsen Schoolsportcommissie Schaatshal Leiden Schaatshal Leiden Schaatsvereniging Viking sportparkmanager FBK Super COOL! DNIJ Flevonice Gorinchemse ijsvereniging Ijsbaanvereniging Urk Vooruit IJsclub Biddinghuizen IJsclub de Flesse IJsclub de Noordpool Ijsclub De Polder IJsclub Dronten IJsclub Elspeet IJsclub Excelsior IJsclub Lelystad IJsclub Nooit Gedacht IJsclub Swifterbant IJsclub TOG Ijsclub Varsseveld Ijscomité De Cannenburgh Ijsvereniging Lemmer ijsvereniging Nijelamer IJsvereniging Nooitgedagt Papendrechtse IJsclub Schaats Trainingsgroep Lelystad Schaats- en skeelervereniging Rijssen Schaatstrainingsgroep Dronten (STG) Schaatstraningsgroep De Preamkeskouwers (Balk) Schaatsvereniging Eemland Silverdome
schaken Caissa-Eenhoorn Chesscool Combinatiefunctionaris Lange Lijnen De Schaakmaat Denksport- en spellokaal Ludo DESCHOORCFS_BALSPORTEN Hilversums Schaakgenootschap Jeugdschaakvereniging Op Eigen Wieken Lelystadse Schaak Vereniging Schaakclub ’t Wasbord Schaakclub De Combinatie Schaakclub Giessen en Linge Schaakclub Sneek Schaakschool Indische buurt Schaakvereniging Botwinnik Schaakvereniging Doetinchem Schaakvereniging Het Spaarne Schaakvereniging Hoeksche Waard Schaakvereniging Hoogland Schaakvereniging Maassluis Schaakvereniging Promotie Schaakvereniging Spijkenisse Schaakvereniging Spijkenisse Schaakvereniging Voorschoten Schaakvereniging Waalwijk Schaakvereniging Waalwijk SchaakVerenigingAlmere Stg Denksport Leiden & Stg SDPN Stichting Schaakschool Almere SV Spijkenisse Synerkri Vrijschaken Harderwijk Winterswijks Schaakgenootschap HSP de Kern Jeugdschaakclub de Pionnetjes sc WES Schaak Genootschap Amersfoort Schaakclub Rijssen Schaakvereniging De Pionier Schaakvereniging De Zandloper (Waalwijk) Schaakvereniging De Zeven Pionnen Schaakvereniging Dronten Schaakvereniging Fianchetto Schaakvereniging Het Briesend Paard Schaakvereniging Het Houten Paard Schaakvereniging Het Zwarte Paard Schiedam Schaakvereniging Holten Schaakvereniging Nunspeet Schaakvereniging Papendrecht-Alblasserdam Soester Schaakclub Vaassense Schaakvereniging - VSV
schermen DESCHOOR\\CFS_BUDOSPORTEN Fencing Club Almere HollandSchermen Schermclub Midden Nederland Schermvereniging A.E.W. Schermvereniging A.E.W. 18+ Schermvereniging En Cavant Schermvereniging Hoorn Schermvereniging Valiant Schermvereniging Vivas Sportstudio van Dijk Stadsdeel Oost (afd. Sport) Surtout Surtout Kardolus schermschool Schermen Oudkerk TOTH Schermvereniging Trefpunt
schietsport De Prins der Nederlanden Plus Events S.V. Willem Tell Harderwijk Schiet Sport Vereniging Op De Korrel Schietsportvereniging de Burgerwacht Schietvereniging Diana Abbenbroek Schietvereniging Hellevoetsluis Amersfoortse Schietsport Vereniging Prins Hendrik 1988 BAS Schietsport Dorhout Mees Kleiduivenschietvereniging De Brekeld Nationale jacht en sportschietcentrum Berkenhorst Scherpschuttersvereniging Tubantia Schietsportvereniging De Treffers Lelystad Schietsportvereniging de Vrijheid Schietsportvereniging Het Vizier Schietsportvereniging Rockanje Schietvereniging Schietvereniging De Eendracht Schietvereniging De Rangers Schietvereniging De Treffer Schietvereniging De Valk Schietvereniging De Veste Schietvereniging de Zaagmolen Schietvereniging Wezep Schietvereniging Willem Tell SV Griffioen
schoonspringen SDW Diving
scouting De Vliegende Pijl Haarlem (bevers) De Vliegende Pijl Haarlem (welpen) Franciscusgroep Henk Brunt Groep Impeesa scouting Luchtscouts Lelystad Scouting AZG Scouting Bernisse Scouting Bos en Duin Scouting Bosgeest Scouting Burdine Scouting Cay-Noya Scouting Cornelis Lelygroep Scouting De Trijsberg Scouting de Vundelaar Scouting Gaanderen Scouting Graaf Ottogroep Doetinchem Scouting Gustaaf Adolfgroep Scouting Hamaland Scouting Hanzeluiden Scouting Hellevoetsluis Scouting Henk Brunt Groep Scouting Hildebrand Scouting Hilfertheem Scouting Jan de Rooij Scouting John F Kennedy Scouting Menno Simonsz Scouting Mgr Bekkersgroep Scouting Nunspeet Scouting Purmerend Scouting Ragay-Redoz, Bevers Scouting Ragay-Redoz, Esta\'s (meisjes) Scouting Ragay-Redoz, Padvindsters Scouting Ragay-Redoz, Verkenners Scouting Roothaan Scouting St. Jozef Scouting St. Jozef Aangepast Sporten Scouting Strijen, de Nassaugroep Scouting Suanablake Scouting Tasmania Scouting Tibrag Scouting WABO Heemstede Scouting Winterswijk Scoutinggroep Zuiderkruis Scoutinggroep De Argonauten SKS Alles Kids Stichting Maassluis Maritiem en scouting Karel Doormangroep Waterscouting Caspar di Robles Ashanti scouting Dr. Ariëns John McCormick Pochontas scouting Scouting Buysballot Scouting BvH Scouting De Flevo-Scouts Scouting Don Bosco (KJS) Scouting Driestromengroep Scouting Franciscus Lodewijk Groep Scouting G.J. Geysendorffersgroep Scouting Litjo Scouting Maarten van Rossum Scouting Osbornegroep Scouting Taizé-Groep Scouting Tono-groep Scoutinggroep Bas t Hart Scoutinggroep de Fakkeldraagsters (KJS) Scoutinggroep de Strandvogels Scoutinggroep Van Isendoorngroep Stichting Zeekadettenkorps Urk
shorttrack IHCL Schaatshal Leiden Shorttrack Hoorn
sjoelen Haarlem Effect Koppel-Swoe Sjoelvereniging Bloemenoord ASV '85 Sjoelvereniging De Veluwse Schijf Sjoelvereniging Ons Genoegen Sjoelvereniging Ons Vermaak Sjoelvereniging Oosterwolde Sjoelvereniging Wezep e.o. Stichting De Brug Veendam
skateboarden Welzijn e25 Wood be Hero Skateshop Wood be Hero Skateshop
skeleton
skiën Delphindoorski (Ermelo) Skicentrum Hoofddorp SnowWorld Zoetermeer SnowWorld Zoetermeer 18+ vereniging Skiclub Wolfskamer Nederlandse Ski vereniging Kring 't Gooi Ski Inn
slagbal
sloeproeien Sloeproeivereniging De Mac Stichting Flevoland Roeit
snooker De Snookerij Snooker Club de Meent
snorkelen Dive Post Duikvereniging Narwal Almere Fit Factory Borgerswold Onderwatersportclub Gorkum OSV AGA Divers Sportfondsenbad Amersfoort Zwembad Zwemvereniging AquAmigos
snowboarden Delphindoorski (Ermelo) Skicentrum Hoofddorp SnowWorld Zoetermeer SnowWorld Zoetermeer 18+
speedway
sport+ Sportscenter Bijsterbosch Sportservice Doetinchem Stoa Winterswijk youCANbe Centrum Aandacht Nissewaard
sportief afslanken Femmefit Vaassen Fysiotherapeutisch Centrum Heerde Sportcentrum Oxygym Sportschool Hierden
sportklimmen Ayers Rock Ayers Rookies Boulderhal Kunststof Delphindoorski (Ermelo) Fun2sport Kei Boulderhal klimmuur amsterdam Klimmuur Haarlem Releasense Synerkri Wandklimmen via Schoolsportcommissie K.N. Klim- en bergsportvereniging Universum
sportxtra
squash jongerenwerk Harlingen Sport & Health Focus Sport Kerschoten Sportcentrum Hoorn Sportcentrum van Hurck sportparkmanager FBK Squash & Fitness Purmerend Squash Almere Squash Almere Squash en Golf Centrum Hoogezand Squash via Schoolsportcommissie Topsquash Maassluis B.V. Basic-Fit De Brouweweg Dekker Squash Zoetermeer Racket Sport Waalwijk (Waalwijk)
stand up paddling Bewegen op Water Funsport van Vliet Zoetermeer Leiden Supping Sail-Today Windy Waters WhaSUP
streetdance/ hip-hop Amy\'s Dans Studio Anouk Dance Experience Anouk Dance Experience Anouk Dance Experience Atletico Amsterdam Ballet- en Bewegingsstudio van den Ende CSV Kwiek Dance & Ballet Company Haarlem Dance Center Dynamic Dance For You (D4U) Dance Kidzz DancingWise Dans & Balletstudio Jolein Dans- en Balletschool Jorien Boot Dans- en Balletschool Sherryl-Joy Cramer Dans- en theaterschool Balance'th Dansschool De Winter Sport Dansschool DEE MOVE Dansschool M-beat Dansschool Moves Dansschool Norbert van Wijk Dansstudio KP Dansvereniging DSG Dazzling Deltasportcentrum DESCHOOR\\CFS_DANS Dreams Studios ER Studio FeelGoodClub Waalwijk Flevo Dance Studios GrapeFine Sports Zuidland Gym Inn Gymnastiekvereniging van Nispen Gymvereniging OLVO-Wezep Idance & Love4yoga Jake's Dance Factory Kielzog Theater | Kunstencentrum Let's Move Fysiotherapie en Fitness Minh Zone Mobilito Moves Dance Warehouse Almere Muziek-en Dansschool Heiloo Penta Winterswijk SCM Dance SHJ Drunen Sjollema Sport & Pole Moves SKOL Kinderopvang SKV. It Toanhus Sport- & Gezondheidscentrum Zuidwest-Friesland Sport- en Dansschool SDM Sportcentrum Omnia Sportcentrum Oxygym Sportcentrum Y-Fit Aangepast Sporten Sportcenturm Akkermans en Kramer Sport Sportclub F en F The Inner Way / Dansstudio Boombox! Sportfabriek Britannia Sportfondsen Voorschoten Sportschool Hierden Stichting Dansstudio WB Studio Dance 4 All SV DFS Synerkri UDX DanceCentre Van Rheenen Wellness Center Maassluis Westvoorne Sportief Wijkvereniging De Spil Dans & Fitstudio 115 Dansschool Zoetebier DFS Burgum Fit By Rox danssportstudio Gymnastiekvereniging Sport voor Ieder (SVI) Bellingwolde s.v. BATO Shape Sportstudio
surfen Bewegen op Water Fit Challenge Kitesurfschool Kitemobile Surf and Bike outdoor Surfana Zandvoort Surfkaravaan Leiden Aangepast Sporten Telstar Surfclub Van den Berg Surf
survivalrun/ outdoor sporten Accres Apeldoorn Atletiekvereniging Cialfo Balanzeexs Basic Training Como Sport Fitness- en Preventiecentrum Epe Gemeente Voorst GrapeFine Sports Zuidland Highfive Sports Jong Nederland Drunen Laura's Personal Training N-Joy/Het Run Noordgouw Heerde Oranjecommissie Vaassen Polaris Scouting de Vundelaar Sportbikkels Bootcamp Stg. Zwembad de Schaeck Stichting N-Joy / Openluchtzwembad het Run Survival CLub Veendam Survivalrun Vereniging Harderwijk Synerkri The-ultimateworkout Windy Waters BV Polderland New Challenge Scouting BvH Sportfondsen Hellevoetsluis BV Stichting Survival Vlaardingen Stichting Survival, Kootstertille Windhondenrenvereniging Rijssen Zwaan Buitensport
synchroonzwemmen AZ&PC; synchroonzwemmen ZEW, training in Calluna te Ermelo Zwem- en Poloclub HZPC